Sportovní club Jedličkova ústavu Praha, z.s.

V Pevnosti 13/4, Praha 2, IČO: 62933744, č.ú.: 2109512498/2700 UniCredit Bank

Národní soutěž v boccie SH 2018 – I. a II. liga, 3. kolo

Ve dnech 6. – 7. října 2018  se uskutečnila národní soutěž v boccie, a to I. a  II. ligy. Zahájení 3. kola proběhlo ve Velkém Meziříčí, kde mohli naši boccisté porovnat síly se soupeři z celé ČR.

Po 3. kole I. ligy nám vybojovala 1. místo K. Cuřínová, hned za ní, na 2. místě, se usadila S. Blažková a A. Pokorná se dělí o 3. – 4. místo. Nesmíme zapomenout ani na zástupce mužského pohlaví J. Kubáta, který byl v kategorii BC 1 jediných naším zástupcem a vybojoval krásné 5. místo.

I v kategorii BC 2 jsme měli několik želízek v ohni. F. Petrák zúročil své dlouholeté zkušenosti a bezpečně získal 1. místo. J. Kreibichová těsně vybojovala 4. místo a náš poslední zástupce Z. Hruška obsadil 8. místo.

V kategorii BC 3 jsme bohužel neměli žádného zástupce. Věříme, že v příštím roce  se nám i v této kategorii podaří najít další sběratele cenných kovů.

V poslední kategorii BC 4 jsme měli jediného zástupce M. Prose, který skončil na 6. místě.

Nesmíme zapomenout ani na II. ligu, kde jsme měli 3 zástupce. J. Šotová obsadila 2. místo a J. Machuta se dělí o 4. – 5. místo v kategorii BC 1.

Náš poslední zástupce J. Froněk se soutěže nezúčastnil a skončil tak celkově na 8. místě.

Všem sportovcům děkujeme za úspěšnou reprezentaci našeho klubu a přejeme jim mnoho úspěchů do dalších kol.