V Pevnosti 13/4, Praha 2, IČO: 62933744, č.ú.: 2109512498/2700 UniCredit Bank

BOCCISTÉ

Simona Blažková
BC 1

nadějná boccistka kategorie BC1, hráčka I. ligy. V Národní soutěži I.ligy se umístila na celkovém 2. místě. Na Mezinárodním turnaji v Praze byla na 5. místě a s týmem na 1. místě, kdy porazili tým Slovenska. Tatra Cupu na Slovensku se letos nezúčastnila. Na Mezinárodním turnaji v Havířově byla na 2. místě v jednotlivcích a s týmem také na 2. místě. Je nominovaná do reprezentace.

Jan Bajtek
BC 4
Kateřina Cuřínová
BC 1

Boccistka v kategorii BC1. V národní soutěži se celkově umístila na 1. místě a na Mezinárodním turnaji v Praze se umístila rovněž na 1. místě. S týmem byli na 4. místě. V rámci přípravy se zúčastnila turnaje na Slovensku v Tatrách, kde byla opět první. V Havířově se umístila na 1. místě v jednotlivcích a na 1. místě s týmem složeném se Slovákama. Na světovém žebříčku boccii je na 19. místě z 84. hráčů. Nadále zústává v reprezentaci ČR. Kačka se taky začala věnovat atletice, hodu kuželkou a diskem, kde si na posledních závodech v Brně hodila osobní rekord a zároveň to byl i světový rekord ve své kategorii F31:-)

Anna Hlavicová
BC 3
Jiřina Kreibichová
BC 2

boccistka kategorie BC2, nadějná hráčka II. ligy. V národní soutěži se celkově umístila na 1. místě a jde tak bojovat do baráže o I. ligu. Zúčastnila se i Mezinárodního turnaje v Praze, kde byla na 16. místě a s týmem na 5.místě. Na turnaji v Havířově byla na 2. místě v jednot. a na 2. místě s týmem. Vyjela i na turnaj Tatra Cup na SVK, kde se v jednotlivcích umístila na 13. místě.

Aneta Pokorná
BC 1

boccistka kategorie BC1. V národním turnaji se umístila na celkovém 3. místě. Na Mezinárodním turnaji v Praze byla na krásném 2. místě v jednotlivcích a s týmem na 5. místě. Vyjela i na Mezinárodní turnaj na SVK, kde se umístila na 3. místě.

František Petrák
BC 2

boccista kategorie BC2. Výborný prvoligový hráč, v Národním turnaji se celkově umístil na 4. místě, protože jedno kolo bohužel vynechal. V Praze na Mezinárodním turnaji se umístil na 4. místě a s týmem na 1. místě, když porazili repre SVK. Turnaje na Slovensku se nezúčastnil z rodinných důvodů – stal se otcem 🙂 S celou rodinou se zúčastní mezinárodního turnaje v Plzni.

Michal Pross
BC 4

boccista kategorie BC4, hráč I. ligy. V národní soutěži se celkově umístil na 3.místě. Na Mezinárodním turnaji v Praze se v jednotlivcích umístil na 6. místě a ve složeném páru na 5. místě. Na Slovensko s námi letos nejel. Na turnaji v Havířově ovládl svou kategorii a umístil se na 1. místě.

Jan Zdráhal
BC 2

boccia: kategorie BC2, v II.lize na Národním turnaji obsadil celkové 6. místo. Pojede na turnaj v Plzni. Pravidelně chodí na tréninky i všechna soustředění a samostatně se účastní i dalších turnajů boccia pořádaných ostatními jednotami.