Sportovní club Jedličkova ústavu Praha, z.s.

Vyhlášení ankety TOP 15 nejlepších sportovců SC JÚ Praha za rok 2019

Ve středu 18. prosince 2019 se konalo Slavnostní vyhlášení ankety TOP 15 nejlepších sportovců Sportovního clubu Jedličkova ústavu Praha za rok 2019. Slavnostní odpoledne proběhlo v hotelu Holiday Inn Prague Congress Centre na Vyšehradě od 14 hodin.

Programem provázel moderátor ČT Jiří Rejman a doprovázel Klarinetový a saxofonový orchestr. Bylo oceněno 15 nejúspěšnějších sportovců, dle výsledků ankety, kterou vyplnila 11-ti členná porota trenérů a cvičitelů. Zvlášť se vyhlásil i výsledek veřejné ankety, které se zúčastnilo 21 respondentů. Všichni ocenění získali věcné dary od partnerů této akce: Madeta, Under armour, Mondelez, Seven Days, 3M, PRE, Čajové bedýnky a Capri-Sun. Sportovci na prvních třech místech i finanční šek pro nákup sportovního materiálnu a služeb a 1. absolutně nejlepší sportovec SC JÚ PRAHA navíc obdržel i putovní pohár, na kterém je vyryto jeho jméno a rok, ve kterém v anketě zvítězil.

Nejlepší sportovci SC JÚ Praha za rok 2019:

 1. Serbus František
 2. Drahonínský David
 3. Muziková Anna
 4. Cuřínová Kateřina
 5. Musílek Radek
 6. Selnekovičová Dana
 7. Beneš Štěpán
 8. Blažková Simona
 9. Petrák František
 10. Kreibichová Jiřina
 11. Žabka Josef
 12. Učňová Adéla
 13. Luxová Anna
 14. Brandtlová Tereza
 15. Vaverka Tomáš

Výsledky veřejné ankety:

 1. Serbus František
 2. Muziková Anna
 3. Cuřínová Kateřina

Po vyhlášení nejlepších sportovců byl oceněn také trenér Samuel Waage, který celoročně významně pomáhal sportovcům a mazákem roku byl vyhlášen Jakub Toman. V závěru programu jsme mohli shlédnout sestřih videozáznamu z aktivit sportovního clubu v uplynulém roce a video z lyžařského výcviku z Itálie. Fotografie z vyhlášení jsou ke stažení zde: https://photos.app.goo.gl/hpdZjdrbcE5x5Ecn7

Kontakty: Web: www.scjupraha.eu E-mail: scjupraha@centrum.cz Tel. čísla: 777 156 061 – Pavla Vrbová

Napsat komentář