Sportovní club Jedličkova ústavu Praha, z.s.

V Pevnosti 13/4, Praha 2, IČO: 62933744, č.ú.: 2109512498/2700 UniCredit Bank

Mistrovství ČR v atletice vozíčkářů CZECH OPEN

V Olomouci proběhl v termínu 16. – 17. srpna 2019 mezinárodní mítink zdravotně postižených sportovců Czech Open, jehož součástí bylo také Mistrovství České republiky zdravotně postižených sportovců.

Na soutěži startovali 3 zástupci SC JÚ Praha a všichni si přivezli domů cenné kovy.

Mistryní ČR v hodu kuželkou v kategorii F32 a výkonem 16,21 m se stala Anna Muziková, která v hodu diskem dohodila pro stříbro. Adéla Učňová získala v disku i oštěpu v kategorii F55 bronzovou medaili.

Anna Luxová startovala ve třech disciplínách. Ve sprintu časem 17,67 získala titul MČR v kategorii F35 a totéž se jí podařilo i v běhu na 200 m s časem 37,87. Ve vrhu koulí, ve sloučené skupině s dalšími kategoriemi, po přepočtu bodů obsadila výkonem 7,86 m  5.místo.

Počasí během závodu bylo přívětivé a organizátoři zvládli pořádaní akce bez větších problémů.

Naši sportovci podali výkony na hranici svých možností a jako jejich trenér jsem velmi spokojen a všem účastníkům gratuluji.